• Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
Victoria's Secret 18 Temmuzda Cevahir'de açılıyor
7/10/2014
Victoria’s Secret, İstanbul’da Shaya ortaklığıyla Akasya Acıbadem ve Mall of İstanbul’da açtığı iki ikonik mağazasının ardından, üçüncü mağazasını 18 Temmuz’da Cevahir AVM’de açıyor!

Adriana Lima, Alessandra Ambrosio ve Candice Swanepoel gibi süper modellerin yer aldığı ünlü defileleriyle tüm dünyada tanınan muhteşem iç çamaşırı markası Victoria’s Secret, İstanbul’da Shaya ortaklığıyla Akasya Acıbadem ve Mall of İstanbul’da açtığı iki ikonik mağazasının ardından, üçüncü mağazasını 18 Temmuz’da Cevahir AVM’de açıyor!

Markanın Türkiye’deki “flagship” mağazası olacak olan Victoria’s Secret Cevahir AVM mağazası, aynı zamanda İstanbul’daki üç mağazanın en büyüğü olma özelliğini de taşıyacak. Dünyanın en seksi iç çamaşır markası Victoria’s Secret, 18 Temmuz’da Cevahir AVM’de açılacak yeni mağazasında çok satan iç çamaşırlarının yanı sıra Victoria’s Secret imzalı kokular ve vücut bakım ürünleri ile birlikte, kolej temalı PINK serisinden sütyen, külot, rahat giyim ve güzellik ürünleri; ve “Designer” koleksiyonunu da satışa sunacak.

ÜRÜN YELPAZESİ

Markanın imzası olan iç çamaşırı ve uyku giyim serileri geniş bir yelpazede Victoria’s Secret ikonik mağazalarında satışa sunuluyor. Sütyenler, mağazada stillerine göre sergileniyor ve iç çamaşırı alışverişinin daha rahat yapılmasına imkan veriyor. Victoria’s Secret mağazasında, markanın en güzel ve feminen iç çamaşırı koleksiyonları yer alıyor.

Aralarında Victoria’s Secret Bombshell, Dream Angels Heavenly ve Victoria’s Secret Angel gibi popüler kokuların yer aldığı parfümlerle birlikte VS Fantasies vücut bakım ve PINK güzellik ürünleri de Victoria’s Secret ikonik mağazalarında satışa sunuluyor.

Ayrıca, markanın kolej temasından ilham alarak yarattığı Victoria’s Secret PINK koleksiyonundan renkli ve seksi iç çamaşırı ve rahat giyim ürünleri de mağazada yer alıyor.

MAĞAZA TASARIMI

Mağaza, göz alıcı ve sofistike tasarımıyla da ön plana çıkıyor. Etkileyici pembe bir cepheden giriş yapılan Victoria’s Secret mağazası, kullanılan özel üretim avizeler ve iç çamaşırından esinlenilen detayların dikkat çektiği iç tasarımıyla, ev rahatlığını hissettiriyor. Mağazanın ön bölümünde süper modellerin siyah-beyaz fotoğraflarının sergilendiği galeri, gizemli ve dramatik bir etki yaratıyor; arka bölümde ise canlı pembe vurguların kullanımıyla mağaza aydınlık ve neşeli bir ortama dönüşüyor. Mağazaya hakim olan dev video ekranlarda Victoria’s Secret’ın efsanevi defilelerinden görüntüler yayınlanıyor.

Özel üretim mobilyaların kullanıldığı oturma alanları, tiftiklenmiş pembe ve kadife finişler, bazıları prova kabinlerinde bile bulunan parfüm tester’ları ile mağazada samimi ve muhteşem bir fitting deneyimi sunuluyor.

ÖZEL HİZMETLER

Eğitimli ve deneyimli Sütyen Uzmanları, müşterilere en uygun bedenleri ve modelleri bulmaları için hizmet verirken, her biri farklı tasarlanmış prova kabinlerinde yardım istemek için çağrı butonları da bulunuyor.

ADRES: 19 Mayıs Mh., Büyükdere Cd No:22, 80470 Istanbul, No: 158 – 159 - 160

AÇILIŞ SAATLERİ: 10:00 – 22:00

Yorumlar
Bu haberi yorumlayabilir ve facebookta paylaşabilirsiniz.
E-Bültene Kayıt Ol
Copyright © 2001-2010 YONAR YAPI