• Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
Tost ve Çay Makinelerinde Kampanya
7/17/2014
Profilo, iftar ve sahurda sağlıklı, leziz ve besleyici tostlar ile yanında afiyetle içilecek demli çaylar için tost ve çay makinelerinde düzenlediği indirim kampanyasıyla, Ramazan ayında da tüketicisinin yanında olduğunu gösteriyor.

“Anneliğin zor şartları varsa, annelerin Profilo’su var” yaklaşımı ile hayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren ürünler sunan Profilo, Ramazan sofralarını tost ve çay makinelerinde yaptığı cazip indirim kampanyasıyla tatlandırmaya devam ediyor.  TTM7620V tost makinesi ile CM4000 ve CM22007 çay makinelerine özel indirim kampanyası sayesinde ramazan boyunca iftar ve sahur sofralarında lezzetli tostlara sıcacık çaylar eşlik ediyor.   

Profilo, TTM7620V tost makinesi ile CM4000 ve CM22007 çay makinelerine özel indirim kampanyasından yararlanmak isteyenleri Profilo bayilerine bekliyor.

Profilo tost ve çay makineleri ile sağlıklı lezzetler

Sunduğu kullanım kolaylığı ile dikkat çeken Profilo TTM7620V tost makinesi, tam açılma özelliği sayesinde alt ısıtmalı, mangal tipi ızgara olarak da kullanılabiliyor. 310x220 mm pişirme alanına sahip makinede entegre açma/ kapama şalteri ile kademesiz ısı ayarı bulunuyor. Izgara plakaları çıkarıp temizlenebiliyor, kızartma işlemi için üst tarafın yüksekliği ayarlanabiliyor. Profilo TTM7620V tost makinesi dikey pozisyonda saklanabiliyor, böylelikle yer tasarrufu sağlıyor. Tostun yanında daima tercih ettiğimiz çaylar için ise Profilo çay makineleri, çift taraflı su seviye göstergesi,  kaynama konumundan sıcak tutma konumuna otomatik geçme özelliği ile önemli bir kullanım kolaylığı ve demini almış lezzetli çay keyfi sunuyor.

Yorumlar
Bu haberi yorumlayabilir ve facebookta paylaşabilirsiniz.
E-Bültene Kayıt Ol
Copyright © 2001-2010 YONAR YAPI