• Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
Plus Kitchen ile Maslak'ta Sağlıklı Yaşam
6/19/2014
Doğal bir yaşam tarzı sunan, hem lezzetli hem de sağlıklı yeme içme alternatifleri sağlayan Plus Kitchen, Maslak bölgesindeki Maslakno/1 plaza ile anlaştı.

Sağlıklı ve doğal yiyecekler konseptiyle zengin bir menüye sahip olan Plus Kitchen, her bir sebzeyi ve meyveyi taze dalından kopartarak mutfağına getiriyor. Kullandığı her malzemenin organik olmasına özen gösteren Plus Kitchen, aynı zamanda ürünlerini de cam kaplarda ve şişelerde, ahşap servis araçlarıyla sunuyor.

Türk ve dünya mutfaklarından lezzetleri, organik ve doğal ürünlerle, kalori hesaplarıyla hazırlayıp sunan Plus Kitchen, bu özelliğiyle herkes için leziz seçeneklere sahip. Plus Kitchen, diyet yapan, detoks programı uygulayan ve sağlıklı yaşamı benimsemiş beyaz yakalılarla Temmuz sonunda Maslakno/1 ofis plazada buluşacak.

Maslakno/1 ofis plaza, plaza çalışanları için sağladığı imkanlara her gün bir yenisini ekliyor.  Doğal yaşam kültüründen esinlenerek, çevresine duyarlı, sağlıklı yemek ve içmek isteyenler için farklı konseptler yaratan Plus Kitcen markası da Maslakno/1’in ayrıcalıklı konumundan faydalanacak firmalar arasında yer alacak.

Plus Kitchen’ın menüsünde, tamamı doğal malzemeler ile hazırlanan atıştırmalık, çorba, kahvaltı, meze, salata, tost, wrap, tatlı ve soğuk-sıcak içecekler yer alıyor.

Arsa sahibi Koçkaya Holding ile Altınbaş ve Saral Şirketler grubunun birlikteliği ile ortaya çıkan başarılı proje, ana arterlere trafiksiz ulaşımı sebebiyle öncelikli tercih sebebi oluyor. 

Yorumlar
Bu haberi yorumlayabilir ve facebookta paylaşabilirsiniz.
E-Bültene Kayıt Ol
Copyright © 2001-2010 YONAR YAPI