• Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
Ofiste yaz performansını file koltuk ile artırın
7/16/2014
İklimlendirmenin bile yeterli olmadığı yaz aylarında ofislerde "yazlık çözümler" ile ferah ortamlar yaratılıyor. Günün büyük bölümünü geçirdiğimiz koltuklara getirilen file modeli, sırtın terlemesini önleyerek, iş performansını artırıyor.

Eskiden klasik zevklerin hakim olduğu ofis mobilyalarında alternatiflerin çoğalmasıyla birlikte yeni trendler göze çarpıyor. 

Yaz aylarında etkili olan bunaltıcı sıcaklarla birçok kişi iş hayatında son yılların gözdesi olan file koltukları tercih etmeye başladı. Ofis ergonomisinde son nokta olarak nitelenen file koltuklar, gündelik hayatta kolaylık sağlayan fonksiyonlarıyla da dikkati çekiyor.

Hava alan file kumaşı sayesinde vücudun en çok terleyen sırt kısmını serin tutan file koltuklar, özellikle bu yıl piyasaya sürülen, ceket veya çanta gibi aksesuarlar için askılıkların da tasarlandığı yeni modelleriyle daha fazla ofise girmeyi başardı.

Ankara mobilya sektörünün merkezinde iki ayrı mağazasıyla hizmet veren Ofis Tekin Exclusive'in Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tekin, sıcak havalarda özellikle deri ve kumaş koltukların çalışma ortamlarına çok uygun olmadığını, sıcakları yoğun şekilde hissettiren bu koltukların çalışma verimini düşürdüğünü belirtti.

Tekin, “Son zamanların en çok tercih edilen ürünü olan file koltuklar, deri, suni deri ve benzer kumaşların dezavantajını ortadan kaldırıyor. Yazlık çözüm olarak nitelendirdiğimiz bu koltuklar, her geçen yıl yenilenen modelleri ile ofisteki performansın artmasını sağlıyor. Bu yıl aksesuarlarının yanı sıra baş, sırt ve bel bölgelerini destekleyerek sağlıklı çalışma ortamı sağlayan file koltuklar oldukça ilgi görüyor" dedi.

Yorumlar
Bu haberi yorumlayabilir ve facebookta paylaşabilirsiniz.
E-Bültene Kayıt Ol
Copyright © 2001-2010 YONAR YAPI