• Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
Liselerarası Tiyatro Buluşması
15.5.2012
Profilo Alışveriş Merkezi (PAM)'nin bu yıl 11.sini gerçekleştireceği Liselerarası Tiyatro Buluşması, 14-25 Mayıs tarihleri arasında tiyatro severlerle buluşacak.

İstanbul’un alışveriş, eğlence ve kültür merkezi Profilo Alışveriş Merkezi’nin bu yıl 11.sini gerçekleştireceği Liselerarası Tiyatro Buluşması, 14-25 Mayıs tarihleri arasında tiyatro severlerle buluşacak. Profilo AVM’nin bir yaşam ve kültür merkezi olmak misyonundan yola çıkarak başlattığı ve her yıl İstanbul’un en iyi okullarının katılımıyla gerçekleşen 11. Liselerarası Tiyatro Buluşması’nın ödül töreni 25 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek.

İstanbul’un farklı bölgelerinden katılım için başvuran okulların tiyatro kollarından toplam 30 yarışmacı grubun katılacağı ‘11. PAM Liselerarası Tiyatro Buluşması’nın ödül töreni 25 Mayıs tarihinde saat 20:00’de Profilo Alışveriş Merkezi’nde yapılacak.

Tiyatro Buluşması’na katılan Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okullarda oynanmasına izin verilen Türk ve Dünya Edebiyatı oyunlarından seçilen komedi, dram, müzikal dallarındaki eserlerin tamamı, Profilo AVM misafirleri tarafından izlenebilecek. En İyi Oyun Ödülü, Övgüye Değer Oyun Ödülü, En İyi Erkek Oyuncu Ödülü, Övgüye Değer Erkek Oyuncu Ödülü, En İyi Kız Oyuncu Ödülü, Övgüye Değer Kız Oyuncu Ödülü, En İyi Dekor Ödülü, En İyi Kostüm Ödülü, Jüri Özel Ödülü, Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Ödülü, Profilo Alışveriş Merkezi Özel Ödülü kategorilerinde verilecek ödüller, tiyatro dünyasının önden gelen akademisyen ve sanatçılarından oluşan jürinin değerlendirmeleri sonucunda sahiplerini bulacak.

11. PAM Liselerarası Tiyatro Buluşması Jüri Üyeleri;

Uğur Demirpehlivan (Oyuncu)

Nilbanu Engindeniz (Yazar - Oyuncu)

Yrd.Doç.Dr. Adnan Tönel ( Yeniyüzyıl Üniversites)

Yrd.Doç.Dr. M.Melih Korukçu (Aydın Üniversitesi)

Öğr. Gör. Burcu Salihoğlu (Aydın Üniversitesi)

Öğr. Gör. Okan Urun (Maltepe Üniversitesi)

Arş. Gör. Ebru Soyuerden  (Haliç Üniversitesi)

Gökhan Kocaoğlu (Erzurum Devlet Tiyatrosu)

Muharrem Bayrak (Oyuncu)

Ali Alper Türkan ALİ (Oyuncu)

Gökhan Bekletenler (Oyuncu)

Bertan Dirikol (Oyuncu)

Emin Gürsoy (Oyuncu)

İlker Kızmaz (Oyuncu)

Şakir Demirpehlivan (Genel Sanat Yönetmeni)

Yorumlar
Bu haberi yorumlayabilir ve facebookta paylaşabilirsiniz.
E-Bültene Kayıt Ol
Copyright © 2001-2010 YONAR YAPI