• Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
İş ve ticari hayatın yeni rotası; Rota Office
11/1/2013

1+1, 2+1 ve entegre edilebilir butik ve açık ofis seçenekleriyle her ihtiyaca cevap verebilen ve yüzde 1 KDV avantajıyla satışa sunulan proje, 2015’de tamamlanacak.

Birbirinden farklı projelerle son dönemde İstanbul’un yeni cazibe merkezi olan Halkalı Atakent’te yeni bir ofis projesi yükseliyor. Ferah mekânlarda hareketli bir yaşam sunan Rota Office, Tema Park’la iç içe, Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi'nin karşısında, TEM otoyolu yeni kavşak projesinin tam çıkışında yer alıyor.

Toplu Konut İdaresi’nin Halkalı’daki idari binasının yanı başında yer alan proje, birbirini tamamlayan Kuzey ve Güney bloklarında 1+1, 2+1 ve entegre edilebilir butik ve açık ofis seçenekleriyle her ihtiyaca cevap veriyor. Talebe göre aynı katta 70 metrekareden 500 metrekareye kadar alan sunulabilirken, her katta da otopark erişimli 4 asansör bulunuyor.

Trakya Bölgesi'nin en büyük devlet hastanesi olan Kanuni Sultan Süleyman’ın tam karşısında bulunan projenin zemin ve 1. katında yer alan ve hastaneye cephe dükkanlarıyla eczane, laboratuvar, klinik, görüntüleme merkezi, muayenehane gibi medikal alanlar için iyi bir iş ve yatırım fırsatı sunuyor. Bu mağazalar ayrıca daha geniş alanda iş yapmak isteyen kuaför, çiçekçi, market, kuru temizleme, banka, restoran ve pastane gibi işletmeler için ergonomik bir yapıya sahip.

Merkezi yerleşime yakınlığı ve kolay ulaşım olanakları gibi stratejik bir konuma sahip olan Rota Office, yatırımcıya, ticaretle uğraşan esnafa, serbest meslek sahibine, sanayiciye ve iş adamlarına kazançlı yatırım ve yüksek iş potansiyeli sunuyor.

Rota Office konumuyla ayrıcalıklı
Çevresinde benzer bir ofis projesinin bulunmadığı Atakent’te yer alan Rota Office, bölgede yaşamın başladığı 10 bin ve inşası devam eden 8 bin konutluk markalı projelerin yarattığı potansiyelle de dikkat çekiyor. Bünyesinde lüks oteller, birbirinden şık restoran ve kafeler bulunan, gösteri merkezi ve alışveriş merkezleriyle de alışılmışın dışına çıkan, yılda yaklaşık 15 milyon ziyaretçi gelmesi beklenen Tema Park'la iç içe olan Rota Office, kullanıcılara hareketli bir iş ortamı vaat ediyor.

Proje ayrıca 2019 yılında tamamlanması planlanan ve hemen yanı başında durağı olacak metro ile de büyük avantaj sağlıyor. Toplantı salonları ve spor merkeziyle konforlu ve keyifli bir iş hayatı sunan Rota Office, sahip olduğu iş ve yatırım potansiyeliyle de yatırımcıların tercihi olacak. 

Yorumlar
Bu haberi yorumlayabilir ve facebookta paylaşabilirsiniz.
E-Bültene Kayıt Ol
Copyright © 2001-2010 YONAR YAPI