• Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
Indila ile Zorlu Center'da festival havasında bir yaz akşamı yaşandı!
6/27/2014
Dernière Danse şarkısıyla kısa sürede listelerde üst sıralara yükselen, son zamanların en çok dinlenen şarkıcısı Indila, çok keyifli bir konserle ilk kez İstanbullu hayranlarının karşındaydı.

Zorlu Center meydan katı park alanında gerçekleşen konsere gelen izleyiciler çimlere uzanarak konserin tadını çıkardı. “Derniere Danse” adlı şarkısını iki defa seslendiren sanatçı, seyircinin kendisine eşlik etmesine ise çok şaşırdı...

Güncel ritimlerle birleşen, tamamen özgün ve zaman-ötesi karışımlardan oluşan şarkılarıyla müzik dünyasının dikkatini çeken, kısa sürede dünyanın birçok yerine tınılarını ulaştıran Indila, Zorlu Center Park alanında verdiği ücretsiz konseriyle ilk kez İstanbullu hayranlarıyla bir araya geldi.

Michael Jackson’dan Jacques Brel'e, Ismael'den Lata Mangeshkar'a kadar çok farklı sanatçının etkisinde yetişen Indila, daha yedi yaşındayken, kendi şiirlerini yazmaya başladı.  Şiirleri bir süre sonra şarkılara dönüşen Indila, 2010 senesinde Fransız rap ve Hip Hop çevresine girip, “Hiro” Soprano, Rohff eseri “Thug Marriage” ve Nessbeal eseri “Dust Empire” gibi birçok isimle çalıştı. 

Yorumlar
Bu haberi yorumlayabilir ve facebookta paylaşabilirsiniz.
E-Bültene Kayıt Ol
Copyright © 2001-2010 YONAR YAPI