• Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
Gregor Salto, Mambo Beach Club'a Geliyor!
21.6.2013
Foça denince akla gelen tek mekan Mambo Beach Club, geçtiğimiz hafta ses getiren dördüncü sezon açılışını yaptıktan sonra eğlencenin hızını kesmiyor..

22 Haziran Cumartesi gecesi, Dünyaca ünlü DJ Gregor Salto Mambo’da Latin House havası estirecek. İstanbul, İzmir, Çeşme, Kuşadası, Marmaris, Bodrum’da hafta sonları setin başına geçen DJ’ler bu hafta sonu eğlenmek için Mambo’ya geliyor. Namı Amerika’dan Japonya’ya kadar uzanan DJ Gregor Salto’nun Foça’ya geleceğini öğrenen Dj’ler çalışmama kararı alarak rezervasyon yaptırmaya başladılar.

İLK DEFA İZMİR’E GELİYOR...
DJ Gregor Salto Amsterdam’da Dj ve Prodüktörlük hayatına 90’lı yılların sonunda başlamış ve 2000’li yıllarda çıkardığı “labellarla” dj müziğine; Latin House ve Electro House müzikte yeni bir soluk getirmiştir. Dünya’nın sayılı prodüktör ve Dj’lerinden biri olan Gregor Salto Amerika’dan Japonya’ya kadar çok özel extraların Dj’i olmuştur. Dünyaca ünlü Dj ve Prodüktör olan Chuckie, Federe Grand, Swedish House Mafia, Carl Cox gibi Dj’lerle aynı kabini paylaşarak on binlere performans sergilemektedir.Türkiye’nin İzmir Bölgesi’nde ilk defa Foça Mambo Beach Club’ta sahne alacak olan Gregor Salto, Latin House ve Electro House müziğin en önemli ismidir.

MAMBO’DA SEZON SÜRPRİZLERİ
Mambo bu sezon Electronik müziğin Dünya’ca ünlü isimleri ile Popüler müziğin yanı sıra, Deep House ve House müzik sevenlerin kalbini fethedecek bir program hazırladı.Tüm sezon yer alacak sanatçıları www.mambobc.comadresinden takip edebilir ve yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.

Rezervasyon için;
Adres: Mambo Beach Club / Fatih Mah. Oruçreis Cad. No:230 Yeni Foça – İZMİR
Tel:0232 814 69 59 – 0533 927 75 45 Web: www.mambobc.com

Yorumlar
Bu haberi yorumlayabilir ve facebookta paylaşabilirsiniz.
E-Bültene Kayıt Ol
Copyright © 2001-2010 YONAR YAPI