• Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
Geleceğin Araba Tasarımcısı Otizmli Mesut'un Sergisi Optimum'da
7/16/2014
İstanbul Optimum Outlet, 10 yaşındaki otizmli Mehmet Mesut Uygun’un araba tasarımlarından oluşan sergiye ev sahipliği yapıyor. Optimum’daki sergi, 20 Temmuz tarihine kadar ziyaret edilebilecek

İlkokul 4. sınıfta tam kaynaştırma eğitimi alan Mehmet Mesut Uygun, çizdiği araba tasarımları ile dikkat çekiyor. En büyük hayali, büyüdüğü zaman araba tasarımcısı olmak olan Uygun’un çalışmaları, Peter Schreyer, Chris Bangle, Viladimir Nikolic, Iam Callum, Jason Castriota, Luciano Bove ve Tom Tjiaarda gibi dünyaca ünlü araba tasarımcılarından övgü dolu mektuplar aldı. Mehmet Mesut Uygun’un Murat Günak, Uğur Şahin ve Hasip Girgin gibi tanınmış Türk araba tasarımcılarının da takdirle karşıladığı çalışmalarından oluşan eserler, otomobil sektörünün dev isimlerinin de beğenisini topladı.

Kaliteyi en uygun fiyatlarla ziyaretçilerine sunmasının yanı sıra düzenlediği kültür-sanat aktiviteleri ve sergilerle alışverişi keyif haline dönüştüren İstanbul Optimum Outlet’teki sergi, hiçbir şeyin hayal gücüne engel olamayacağının bir kanıtı olarak ziyaretçilerini bekliyor.

Yorumlar
Bu haberi yorumlayabilir ve facebookta paylaşabilirsiniz.
E-Bültene Kayıt Ol
Copyright © 2001-2010 YONAR YAPI