• Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
Futbol tutkunları Al Fakheerde buluşuyor!
6/5/2014
Farklı konsepti, 54 farklı nargile çeşidi ve zengin menüsüyle Al Fakheer Shisha Lounge, Bebek’ten sonra şimdi de Trump Cadde’de “sokakta fine-dining” konseptinde hizmet veriyor.

Al Fakheer Shisha Lounge, alışveriş ve eğlencenin İstanbul’daki yeni adresi Trump Cadde’de seçkin lezzetleri ve nargile keyfiyle misafirlerini ağırlıyor. Trump Cadde’nin en büyük mekanı olan ve dev ekranda maç keyfi sunan Al Fakheer, aynı anda 150 kişiyi ağırlayabiliyor.

Sokak ruhu ev konforuyla birleşti

Al Fakheer Shisha Lounge, Trump Cadde’nin ruhuna uygun olarak “sokakta fine dining” konseptini yansıtıyor, sokağın rahatlığını müşterileriyle buluşturuyor. Al Fakheer’de misafirlere dev ekranda maç keyfinin yanı sıra okey ve tavla gibi seçenekler de sunuluyor.

Lezzetli yemekler nargile keyfiye birleşti

Dünya mutfağının lezzetlerini bir araya getiren Al Fakheer Shisha Lounge ayrıca her öğlen “Şef’in menüsü” ile misafirlerine hizmet veriyor. Yemek sonrası ise damak zevkine göre 54 farklı nargile çeşidiyle keyifli saatler geçirmek mümkün. Mekanda özellikle canlı meyveli nargileler (ananaslı, karpuzlu, kavunlu, elmalı) ve organik nargileler misafirler tarafından en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

İstanbul sosyal hayatının buluşma noktası Trump Cadde’de yer alan Al Fakheer Shisha Lounge hafta içi gece 24.00’e, hafta sonu ise gece 02.00’ye kadar hizmet veriyor. 

Yorumlar
Bu haberi yorumlayabilir ve facebookta paylaşabilirsiniz.
E-Bültene Kayıt Ol
Copyright © 2001-2010 YONAR YAPI