• Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
Buluşmalara Kucak Açan Kanepe; Babil Serdiyar
7/17/2014
Bayramlarda uzaklar yakınlaşır, özlem giderilir, sofralar kurulur ve ev tam bir şenlik yerine döner. Buluşmaların sıkça yaşandığı ve yaşanacağı bu günlerde Serdiyar’ın konforlu tasarımı, estetik detayları aileniz ve konuklarınızı kucaklayacak.

Bayramın gelmesiyle özlediklerimize kavuşmak için yaptığımız planlar hep bir araya gelmek üzerine. Hasret giderilecek ve neşesi bol sohbetlerle özlem sona erecek. Aileniz ve de konuklarınız için hem Mezopotamya topraklarından hem de Babil tarihinden esinlenerek Faruk Malhan tarafından tasarlanan Babil ailesi üyesi Serdiyar kanepe ile ‘buluşma’ kavramı bir kez daha anlam kazanıyor. Geçmişten gelen estetik detaylar günümüz modernizmiyle Babil serisinde ve bu ailenin üyesi Serdiyar kanepede buluşuyor.

Babil Serdiyar kanepenin yüksek sırtı sizi sarıp sarmalıyor ve hem size hem de konuklarınıza memnun kalacakları bir konfor yaşatıyor. Dilediğiniz zaman kendinizle baş başa kalmanız için de olanak sağlayan Babil Serdiyar’ın yüksek sırtı iki alanı birbirinden ayırmak için bölücü olarak da kullanılabilir. Ayak detaylarını, kol kısımlarında tekrarlıyor olması estetik detaylarından sadece biri. Farklı renklerde yastıklarla sırt bölgesini destekleyen yapısı ile fonksiyonelliğinin göstergesi olarak dikkat çekiyor.

Babil Serdiyar ve Babil ailesinin diğer üyelerini görmek için Koleksiyon mağazalarına gelebilir ya da www.koleksiyon.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Yorumlar
Bu haberi yorumlayabilir ve facebookta paylaşabilirsiniz.
E-Bültene Kayıt Ol
Copyright © 2001-2010 YONAR YAPI