• Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
Birol Namoğlu ile Roma'ya Metallica konserine gitmek isteyenler Philips'i takip ediyor
5/5/2014
Philips, yeni yarışması Bunu Bilmelisin ile bir şanslı takipçisini Roma’ya Metallica konserine gönderiyor. Şanslı kişiye konserde eşlik edecek isim ise Gripin grubunun solisti Birol Namoğlu...

31 Mayıs 2014 tarihine kadar Philips Sound Türkiye’nin Facebook sayfası üzerinden gerçekleştirilecek yarışmada katılımcıların tek yapması gereken şey, 60 saniye içinde en fazla soruya yanıt vermek. Müzik ve sanat dünyası ile ilgili bu sorulara en fazla yanıtı veren 20 kişi, finale kalacak. Finale kalan kişilerin yanıt vermesi gereken soru ise; “Birol Namoğlu, Roma'daki Metallica konserine niye seni götürsün?” Bu soruya verilen yanıtlar, Birol Namoğlu’nun kendisinin de içinde bulunduğu 4 kişilik bir jüri tarafından değerlendirilecek ve kazanan talihli, 1 Temmuz 2014 tarihinde Roma’daki Metallica konserine Birol Namoğlu ile gidecek.

Bunu Bilmelisin yarışmasının ödülü kapsamında Metallica konser bileti, İstanbul-Roma-İstanbul uçak bileti, şehir içi ulaşım, öğle ve akşam yemekleri ve 1 gecelik konaklama da Philips tarafından karşılanacak.

Yarışmaya katılmak için https://www.facebook.com/philipssoundtrlinkine tıklamak, sayfayı beğenmek ve bunu bilmelisin yarışmasına katılarak sorulara yanıt vermeye başlamak yeterli.

Yorumlar
Bu haberi yorumlayabilir ve facebookta paylaşabilirsiniz.
E-Bültene Kayıt Ol
Copyright © 2001-2010 YONAR YAPI