• Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
Avrupa'nın ilk ve tek aydınlatmalı golf sahasına LG imzasını attı
7/16/2014
LG Electronics, dış mekan aydınlatma projelerine tüm hızıyla devam ediyor. Antalya Carya Golf Club, LG Electronics ile 24 saat aralıksız golf oynanabilecek aydınlık bir tesise kavuştu.

Dış mekan aydınlatma alanında LG Electronics teknolojisini kullanan tesislere bir yenisi daha eklendi. Antalya Belek’te faaliyet gösteren Carya Golf Club, LG Electronics tarafından gerçekleştirilen golf sahası aydınlatma projesiyle birlikte Avrupa’nın ilk ve tek projektör aydınlatmalı golf sahası oldu. Golf sahasının aydınlatmasında kullanılan LG Electronics’in yüksek verimli, tam spektrumlu PLS aydınlatma sistemleri sayesinde 72 par ve 7186 metrelik oyun alanı 24 saat hizmet verebilecek hale getirildi.  

PLS teknolojisi 20 bin saatten fazla ilk parlaklığını koruyor

LG Electronics, yenilikçi ve farklılaştırılmış PLS teknolojisi ile dünyanın ilk plazma indüksiyon aydınlatma sistemini sunuyor. LG Electronics Plazma İndüksiyon Aydınlatma Sistemlerigüneş ışığına en yakın ışığı sağlıyor. Mikrodalga teknolojisini kullanarak üretilen güçlü elektrik alanında uygulanan Plazma indüksiyonu ile birlikte sürekli ışık sağlanıyor. PLS sistemler elektrot içermediğinden dolayı 20 bin saatten fazla bir süre başlangıçtaki parlaklığını  koruyor. Bu sayede özellikle olimpik stadyum aydınlatması, spor salonu (basketbol, voleybol, futbol)  golf sahası ve kayak merkezi gibi yüksek aydınlatma düzeylerinde ihtiyaç duyulan uygun çözümleri sunuyor.

Yorumlar
Bu haberi yorumlayabilir ve facebookta paylaşabilirsiniz.
E-Bültene Kayıt Ol
Copyright © 2001-2010 YONAR YAPI